Team 13 - U-13A Alexandria

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Archer

Nate

Alexandria

M

A

2

Beer

Jack

Alexandria

A

D

3

Bell

Colin

Alexandria

M

A

4

Brennan

Turner

Alexandria

M

LSM

5

Bryant

August

Alexandria

A

M

6

Carson

Clayton

Alexandria

D

M

7

Carver

John

Alexandria

M

A

8

goode

mark

Alexandria

D

9

Hall

John (Jack)

Alexandria

A

M

10

Hardimon

Madison

Alexandria

M

11

Hayes

Mac

Alexandria

LSM

12

Kennedy

Garrett

Alexandria

M

D

13

Lyons

Cameron

Alexandria

G

M

14

ortman

john

Alexandria

D

M

15

Page

Peter

Alexandria

D

16

Phillips

Timmy

Alexandria

M

A

17

phippen

parker

Alexandria

A

M

18

Rush

Mason

Alexandria

A

M

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 


Team  14 - U-13A W Loud

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Austin

Karl

Loudoun (West)

G

D

2

Back

Alex

Loudoun (West)

M

A

3

Burkhard

Drew

Loudoun (West)

M

A

4

Carlin

Jack

Loudoun (West)

A

M

5

Devine

Donald

Loudoun (West)

D

M

6

Geise

William

Loudoun (West)

A

D

7

Goggin

Brendan

Loudoun (West)

D

M

8

Hildner

Steven

Loudoun (West)

A

LSM

9

Loving

Conner

Loudoun (West)

A

10

McCarthy

Kellen

Loudoun (West)

G

A

11

Messina

Benjamin

Loudoun (West)

M

A

12

Niergarth

Chad

Loudoun (West)

M

A

13

Quick

Ryan

Loudoun (West)

A

M

14

Radcliffe

Denis

Loudoun (West)

M

A

15

Riley

Daniel

Loudoun (West)

M

A

16

Sherman

Christopher

Loudoun (West)

M

D

17

Smith

Andrew (A.J.)

Loudoun (West)

A

D

18

wyrick

Jimmy

Loudoun (West)

D

A

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 


Team 15 - U-13A BRLL

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Barber

Alexander

Braddock Road

A

M

2

Di Silvio

William

Braddock Road

D

3

Griscavage

Jefferson

Braddock Road

A

4

Helwig

Grant

Braddock Road

M

A

5

Hughes

Jacob

Braddock Road

M

A

6

KIM

DOMINICK

Braddock Road

M

A

7

Lalande

Luke

Braddock Road

D

8

Schnoebelen

Sam

Braddock Road

M

9

Shaffer

Jake

Braddock Road

D

M

10

Shaw

Sam

Braddock Road

A

M

11

Williams

Scott

Braddock Road

M

12

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 

 


Team 16  U-13A CYA

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Bowers

Luke

Chantilly

A

M

2

Daly

Eric

Chantilly

D

M

3

DeCenzo

Daniel

Chantilly

M

A

4

Hahn

Taylor

Chantilly

D

LSM

5

Herrinton

Trevor

Chantilly

A

M

6

Kenna

Nicholas

Chantilly

A

7

Lalande

Evan

Chantilly

M

A

8

Lambrides

Stephen

Chantilly

M

A

9

Leslie

Bil

Chantilly

A

M

10

Lopina

Scott

Chantilly

D

M

11

Lucidi

Tyler

Chantilly

D

M

12

Marson

Michael

Chantilly

M

LSM

13

Stromecki

Daniel

Chantilly

M

A

14

Veltri

Peter

Chantilly

A

M

15

Walter

William

Chantilly

M

A

16

Weiss

Daniel

Chantilly

D

A

17

Winfrey

Tucker

Chantilly

G

M

18

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 

 


Team 17 - U-13A Ft Hunt

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Adams

Elliot

Fort Hunt

M

D

2

Anderson

Lars

Fort Hunt

G

D

3

becker

max

Fort Hunt

LSM

A

4

bowdring

patrick

Fort Hunt

A

M

5

Carney

Matthew

Fort Hunt

A

6

Corridon

Tommy

Fort Hunt

A

7

Darville

Joseph

Fort Hunt

A

M

8

Fay

David

Fort Hunt

D

9

Floyd

Dusty

Fort Hunt

M

10

Floyd

Matthew

Fort Hunt

LSM

D

11

Frischkorn

Jonathan

Fort Hunt

M

D

12

grant

kevin

Fort Hunt

M

D

13

Hynes

Quinn

Fort Hunt

A

M

14

King

Joe

Fort Hunt

M

15

Lescher

William (Billy)

Fort Hunt

M

LSM

16

Marrin

Billy

Fort Hunt

M

A

17

Pang

Matthew

Fort Hunt

A

A

18

Planning

Richard

Fort Hunt

M

A

19

PYLE

GEORGE

Fort Hunt

G

A

20

Stein

Josh

Fort Hunt

A

21

wernecke

brian

Fort Hunt

A

D

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

3/16/2007 1:00 PM

 

 

 

 


Team  18 - U-13A SYA

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

aunon

logan

Southwestern Youth Association

A

M

2

Balberde

Andy

Southwestern Youth Association

M

A

3

Brawner

Kevin

Southwestern Youth Association

D

M

4

Chang

Justin

Southwestern Youth Association

M

LSM

5

Choi

Antonio

Southwestern Youth Association

D

A

6

Esposito

Joey

Southwestern Youth Association

A

M

7

Fiala

Brandon

Southwestern Youth Association

M

8

Garcia

Michael

Southwestern Youth Association

A

D

9

Kearney

Timothy

Southwestern Youth Association

D

10

Knowlan

Chris

Southwestern Youth Association

M

11

Murphy

Connor

Southwestern Youth Association

A

A

12

Prosser

Patrick

Southwestern Youth Association

G

A

13

Ripa

Michael

Southwestern Youth Association

M

A

14

Schnippel

Reece

Southwestern Youth Association

A

M

15

Sevachko

Troy

Southwestern Youth Association

M

M

16

SIKORA

ZACHARY

Southwestern Youth Association

M

G

17

stevenson

thomas

Southwestern Youth Association

D

M

18

Wakefield

Logan

Southwestern Youth Association

M

M

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 

 


Team  19 - U-13A G Falls

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Ahearn

Sean

Great Falls

A

2

Anderson

Mike

Great Falls

M

A

3

bloom

pearce

Great Falls

M

4

Brown

Hank

Great Falls

M

D

5

Dillon

Michael

Great Falls

M

D

6

Kang

Jonathan

Great Falls

D

M

7

Laubinger

Miles

Great Falls

M

8

Nunes

Ryan

Great Falls

A

9

Orme

Tommy

Great Falls

A

M

10

Osgood

Michael

Great Falls

M

11

Pan

Garrett

Great Falls

D

G

12

Rifken

Nicholas

Great Falls

D

13

Salzer

Luke

Great Falls

M

A

14

suk

chandler

Great Falls

D

D

15

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM

 

 

 


Team  20 - U-13A Manassas

 

 

Last

First

Program

1P

2P

1

Cooper

Nick

Manassas Battlefield

G

D

2

Glenn

Tyler

Manassas Battlefield

M

LSM

3

Gough

Patrick

Manassas Battlefield

D

4

HANLON

MICHAEL

Manassas Battlefield

M

LSM

5

Henry

Sidney

Manassas Battlefield

LSM

D

6

Kalajainen

Mark

Manassas Battlefield

D

M

7

Knowles

Tim

Manassas Battlefield

A

D

8

Lloyd

Bennett

Manassas Battlefield

D

A

9

Mahoney

Bailey

Manassas Battlefield

D

M

10

maples

cameron

Manassas Battlefield

M

11

Powley

Ethan

Manassas Battlefield

M

D

12

Primeau

Scott

Manassas Battlefield

A

13

ratigan

scott

Manassas Battlefield

M

D

14

Surface

Hunter

Manassas Battlefield

M

A

15

Whitaker

Tom

Manassas Battlefield

A

LSM

16

 

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

18

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

 

20

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

23

 

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

03/16/2007 1:00 PM